Home / Uncategorized / Hasta Yatağı Satışı Ve Uygun Kiralama Fiyatları

Hasta Yatağı Satışı Ve Uygun Kiralama Fiyatları

Hasta yatağı birçok hastanın hayatını kurtaracak boyutta üretilen bir yatak türüdür. Felçli, doğum yapmış, yatarak tedavi gören ve bedensel engelli bireyler tarafından yani özel bakım gerektiren kişiler tarafından kullanılır. Hastalara sağladığı birçok ayrıcalık mevcuttur ve hasta yatakları sayesinde insanlar en zorlu hastalığı bile firmamızın ürettiği hasta yatakları sayesinde yenebiliyor.

screenshot_99

Hasta yatakları hastaların sağlığı bakımından ortopedik olarak üretilir ve aynı zamanda havalı sisteme sahiptir. Havalı sistem sayesinde hastaların terlemesi önlenir. Hasta yataklarını kullanan bireyler sürekli yatağa bağlı oldukları için bir zaman sonra terleme gerçekleşir ve zamanla vücuttaki terleme kas tutulmasına ve hastalığın ilerlemesine sebep olur. Firmamızın ürettiği havalı hasta yatakları sayesinde bu tür olumsuz etkenler gerçekleşmiyor.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları Avcılar

Hasta Yatakları Çeşitleri

Hasta yatakları farklı kategorilere ayrılır. Hasta yatakları genel olarak motorlu ve motorsuz şekilde incelenir. Motorlu hasta yatakları 1, 2, 3 ve 4 kademeli olarak incelenir. 1 kademeli hasta yatağında hasta birey yalnızca baş bölgesini hareket ettirebilir. 2 kademeli hasta yatağında hasta birey baş ve boyun kısmını hareket ettirebilir. 3 kademeli hasta yatağı ile hasta birey baş, boyun ve ayak kısmını hareket ettirebiliyor. 4 kademeli hasta yatakları yoğun bakım ünitelerinde kullanılır.

Motorsuz hasta yatakları 2 kademeli olarak incelenir. Hasta birinci kademesi ile baş bölgesini, ikinci kademesi ile baş ve boyun bölgesini hareket ettirebilir. Motorsuz hasta yataklarının motorlu hasta yatağından farkı yatağın yanında bulunan kol ile çalışırken motorlu hasta yatakları kumanda ile çalışır ve motorlu hasta yatakları daha donanımlıdır.

kumandali-hasta-karyolasi-iki-motorlu-hasta-yatagi-antidekubit-fu-345423-1-1560429991

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları hasta yatağının taşımış olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Motorlu yataklarda fiyat farklılıkları oldukça normal karşılanan bir durumdur. Motorlu hasta yataklarında da motor sayısı arttıkça fiyatta artış gösterir. Firmamız müşterilerine her konuda yardımcı olduğu gibi fiyat konusunda da yardımcı olmaktadır.

Evde bakmakla yükümlü olduğunuz bir hastanız varsa firmamıza gelerek hastanıza en uygun hasta yatağını temin edebilirsiniz. Hasta yataklarımızı elemanlarımız evinize gelerek montaj yapar ve tüm hasta yatakları 10 yıla kadar garantilidir.

About admin

Check Also

Large Scale Printing Services

Press in Dubai Business Bay. We elevate your Brand Manual to the different touch points …

2 comments

  1. hasta yatağı
    The worst part of it was that the software only worked intermittently and the data was not accurate. You obviously canot confront anyone about what you have discovered if the information is not right.

  2. hasta yatağı
    This is an excellent post I seen thanks to share it. It is really what I wanted to see hope in future you will continue for sharing such a excellent post.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *